Kursy dla dzieci i młodzieży

Uniwersytet Dzieci i Młodzieży to inicjatywa edukacyjna Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie skierowana do dzieci i młodzieży.

Celem Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży jest organizowanie zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży, prowadzonych przez naukowców i nauczycieli akademickich w laboratoriach, salach i aulach wydziałów uniwersyteckich. Naszą misją jest prowadzenie dialogu pomiędzy dziećmi i młodzieżą a środowiskiem naukowym i akademickim oraz rozbudzanie i rozwój talentów wszystkich jego studentów.

* Kurs Ósmoklasisty

* Fortepian na serio i na wesoło

* Kurs języka angielskiego dla dzieci

* Kurs języka angielskiego dla dzieci i młodzieży "Z językiem angielskim za pan brat!"

* Kurs gimnastyka to podstawa

*"Culture CLOSE-UP" Kurs wiedzy o krajach anglojęzycznych dla dzieci i młodzieży

* "TEENS" - kurs języka angielskiego dla młodzieży

* Odkryj tajniki kryminalistyki